Прогноз на матч Гент — Валенсия ЕВРОПА: Лига чемпионов

ЕВРОПА: Лига чемпионов — Групповой этап — Тур 4

04.11.2015 22:45
 ТМ2,5
Следить за результатом матча

Валенсия

Дебютант групового етапу Ліги Чемпіонів Гент спробує здобути в середу свою першу перемогу у грі з Валенсією. Бельгійці б’ються в кожному матчі, але поки що в активі мають тільки нічию з Ліоном у першому турі, коли вони вистояли проти французів, граючи в меншості. Непогано провели вони і другу свою зустріч, зумівши створити в гостях проблеми пітерському Зеніту. Проте одного м’яча Томаса Маттона для позитивного результату не вистачило. Зміг Гент забити Валенсії на «Местальї», але не втримав нічию. Прикрий гол сербського захисника Стефана Мітровіча у свої ворота виявився вирішальним і переможним для господарів. Підопічні Эшпириту Санту стартували з невдачі на рідному стадіоні в грі з Зенітом. Програючи 0:2 після першого тайму, команда зуміла відігратися, але знову пропустила. У другому турі вийшло трохи виправити турнірну ситуацію. Валенсія в гостях перемогла «Ліон» з рахунком 1:0. Єдиний м’яч на рахунку Софиана Фегулі. А після третього туру і другої перемоги команда впевнено посідає друге місце і має чудові шанси на вихід в плейофф. Матч з Гентом вийшов нелегким, хоча вже на 15й хвилині валенсійці вийшли вперед. Але гості під кінець першого тайму зрівняли рахунок. Перемогти допоміг іспанцям точний удар Мітровіча по своїх воротах. Я думаю, що в середу Гент зіграє від оборони, а гості, яких в принципі влаштує і нічия, теж не будуть феєрити. Тому поставлю на тотал менше 2.5 голів за 2.07.