Прогноз на матч Лион — Зенит ЕВРОПА: Лига чемпионов

ЕВРОПА: Лига чемпионов — Групповой этап — Тур 4

Следить за результатом матча

Зенит

Матч між Ліоном і Зенітом пройде в середу на «Жерлані».
Шанси на прохід у наступний етап у Ліона зовсім невеликі. Після трьох турів у французів всього одне очко в активі.
«Ткачі» в першому турі не скористалися чисельною перевагою у грі з Гентом. Після видалення півзахисника бельгійців Брехта Деягере підопічні Юбера Фурньє більше тайму грали в більшості, але завершили матч внічию 1:1. Прикрий промах на 88-й хвилині Олександра Лаказетта, який не реалізував пенальті, не дозволив його команді перемогти.
Ліон програв дуже важливий матч Валенсії у другому турі на своєму полі з рахунком 0:1, після чого поступився в Пітері Зеніту 1:3 і практично вже не претендує на вихід в плей-офф.
Зеніт вже не вперше грає в груповому етапі, але перемогти в трьох матчах на старті росіянам вдалося тільки в цьому сезоні.
На старті пітерці в погодженому матчі обіграли в гостях Валенсію. Чудово зіграв Халк, який відзначився дублем. У другому турі Зеніт був сильнішим бельгійського Гента, а в третьому — французького Ліона. У всіх іграх команда пропускала, але примудрялася забити більше своїх суперників.
Гості практично вирішили питання з виходом у наступний раунд, тому в цьому матчі пропоную покластися на велику мотивацію господарів і поставити на перемогу Ліона з форою (0) за 1.72.